Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky

  • Džbán "Bublinky"
    Džbán "Bublinky"

    originální džbán na pivo či jiné nápoje, stylový dekor bublinek, ruční...

    560,00 Kč

Papírové přání – proč na něj nezapomenout

Publikováno: 2019-02-01 17:20:43
Kategorie: Tipy a inspirace na dárky

Máte perfektní dárek pro kamarádku, bráchu, babičku, ale chybí Vám k němu nějaké přání. Je to vůbec nutné? Jsou ještě v dnešní elektronické době papírová blahopřání potřebná? Dárek můžete darovat i bez gratulace, nikdo Vám za to hlavu neutrhne, ale zamysleme se na chvíli nad tím, proč se přání k dárku přikládá. Pak možná usoudíte, že by bylo škoda ho k dárku nepřipojit.

 

 

Společenská konvence

Je projevem slušnosti prostřednictvím blahopřání obdarovaným popřát něco hezkého, poděkovat za pozvání či vyjádřit svou účast a podporu.  Například novomanželům můžeme popřát šťastný společný života, novým sousedům spokojené bydlení a nastávajícím rodičům mnoho krásných chvilek s miminkem.

 

Vysvětlení dárku

Do přání k dárku také můžete popsat, proč jste si na dotyčného vzpomněli nebo proč jste zvolili zrovna tento dárek. Chcete své lásce formou kytice z levandule připomenout líbánky ve Francii? Při pohledu na puntíkatý hrnek jste si vzpomněli na seznámení s Vaší nejlepší kamarádkou? Napište jim to do přání! Synovec vyhrál fotbalový zápas, bratr ukončil studia, švagr dostal vysněnou práci a Vy jim všem chcete pogratulovat? Krásné přání je skvělá příležitost.

 

Přání od srdce

Přání je skvělou možností pro milou osobní zprávu. Sdělte svým blízkým, jak jsou pro Vás důležití a jak je máte rádi. Milé přání s upřímným textem potěší každou maminku, babičku, ale i ty největší tvrďáky. Kdo by nechtěl dostat vzkaz o tom, jak moc pro někoho znamenáme.

 

Přání jako dárek

Hezké přání může klidně posloužit jako samostatný dárek. Chcete pochválit syna za jeho úspěchy? Poděkovat přátelům za hezký víkend, dobrou večeři či za pomoc se stěhováním? Originální přání je vhodný způsob. K přání můžete také vložit nějakou tu bankovku.

 

Co napsat?

Pamatujte, že základem každé gratulace je především Vaše osobní přání. Co když ale nejste zrovna velcí spisovatelé a nevíte, co na takové blahopřání napsat. Máme pro Vás pár tipů, jak napsat hezké přání, která obdarovaného určitě potěší.

 

Příště se můžete těšit na článek - Co napsat na přání?

Související články

Sdílet obsah

Přidat komentář

 (s http:// )