Přirodní kosmetika

Novinky

Slevy

Štítky

Přirodní kosmetika

Motto: "Příroda léčí všechny duše člověčí ..." Tak proč ji nevyužít i pro tu naši. Pečujte o pleť přírodní kosmetikou - Vaše tělo to velmi ocení!

 

Také už máte dost chemie? Chcete využít léčebnou sílu přírodních produktů pro své tělo nebo pro někoho z Vašich blízkých? Tak vyzkoušejte dárkové kosmetické balíčky, které jsou tvořeny z přírodní ko...

Motto: "Příroda léčí všechny duše člověčí ..." Tak proč ji nevyužít i pro tu naši. Pečujte o pleť přírodní kosmetikou - Vaše tělo to velmi ocení!

 

Také už máte dost chemie? Chcete využít léčebnou sílu přírodních produktů pro své tělo nebo pro někoho z Vašich blízkých? Tak vyzkoušejte dárkové kosmetické balíčky, které jsou tvořeny z přírodní kosmetiky, která je převážně ruční výroby. Její výrobci do ní vkládají roky zkušeností, a tak vzniká kosmetika, kde jdou ruku v ruce poznatky medicíny, ale i účinných tradic našich babiček. Přírodní kosmetika má přirozené antibakteriální a antimykotické účinky, a tak je naší pokožce nejpřirozenější.

 

Člověk je součástí přírody, a tak tedy pouze v přírodě můžete najít to nejlepší a nejpřirozenější pro péči o Vaši pokožku. Vyzkoušejte ji i Vy!

Zobrazit

Přirodní kosmetika  Počet produktů: 55

Podkategorie

 • Přírodní mýdla

  Ručně vyráběná mýdla metodou za studena s přídavkem bylinek s blahodárnými účinky z českých mydláren. 

  Nabízíme Vám ručně vyráběná přírodní a čistě rostlinná mýdla vyráběná metodou za studena. Tato metoda umožňuje mýdlům uchovat si všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v rostlinných olejích, které jsou při výrobě potřeba. Při výrobě jsou používány rostlinné oleje jako například olivový, kokosový, ricínový a konopný olej. Každý z těchto olejů má specifické vlastnosti a je určen pro jiný druh pleti. Proto nahlédněte do naší nabídky a vyberte si ten správný produkt právě pro Vás.

  Všechny výrobky mají certifikaci podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích a zákona č. 258/2000, o ochraně veřejného zdraví. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují syntetické látky.

 • Dárkové kosmetické...

  Dárkové kazety a sady jsou velice oblíbené dárky pro nejrozmanitější příležitosti. Pro Vaše potěšení a bezstarostné hýčkání sebe i Vašich drahých, sestavujeme unikátní prémiové dárky z čisté přírodní kosmetiky špičkové kvality.

  Vyberte si best dárky, které pohladí srdce i prospějí zdraví. Udělejte svému partnerovi, partnerce či malé ratolesti radost s exkluzivním balením přírodní kosmetiky, kterou jen tak někdo nemá. 

  Většina našich dárkových setů je označena s certifikací CPK nebo CPK bio. Na certifikaci CPK bio dbáme především u dětské kosmetiky.  Správně zvolená přírodní a bio kosmetika je nejlepší volbou nejen moderní ženy, ale i celé rodiny, neboť podporuje nejen zdraví člověka i celé planety.

 • Kosmetika Nobilis Tilia

  Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Naprostá většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 55 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 55 položek