Svíčky a aromaterapie

Novinky

Slevy

Štítky

Svíčky a aromaterapie

Svíčky, aromalampy a éterické oleje či vosky spolu tvoří symbiotickou kombinaci přírodních léčivých postupů pro naše zdraví a psychikou pohodu. Pohled do ohně uklidňuje a vonné svíčky a esenciální oleje pomáhají tělo uvolnit a zrelaxovat, takže pokud hledáte vhodný dárek, tak svíčka či aromalampa bude ideální volbou.

 

Vytvořte si doma uklidňují...

Svíčky, aromalampy a éterické oleje či vosky spolu tvoří symbiotickou kombinaci přírodních léčivých postupů pro naše zdraví a psychikou pohodu. Pohled do ohně uklidňuje a vonné svíčky a esenciální oleje pomáhají tělo uvolnit a zrelaxovat, takže pokud hledáte vhodný dárek, tak svíčka či aromalampa bude ideální volbou.

 

Vytvořte si doma uklidňující či romantickou atmosféru pomocí aromatických svíček či aromalamp. Přírodní svíčky z palmového či včelího vosku bez obsahu chemických přísad jsou zdravotně nezávadné, neškodí Vašemu zdraví ani životnímu prostředí a nádherně provoní Váš domov rozmanitými příjemnými vůněmi. Jsou tak skvělým doplňkem pro Vaši domácí pohodu a relaxaci.

 

Svíčky ze včelího vosku jsou unikátní svojí vůní i charakteristickými vlastnostmi včelího vosku. Při pálení svíčky ze včelího vosku se díky záporným iontům vzduch v místnosti stává svěžejší, lehčí a dýchatelnější, což výrazně zlepšuje dýchání. Čistý včelí vosk je ideální pro alergiky nebo osoby citlivé na vůně, ocení ho i vyznavači aromaterapie. Svíčka je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale i jako dárek, který udělá radost.

 

Ručně vyráběné svíčky z palmového vosku mohou zpříjemnit nejen zimní večery. Jde o ryze přírodní produkt, který naši dodavatelé odebírají pouze z certifikovaných zdrojů. Palmový vosk vytváří na svíčkách krásné mrazivé vzory.

 

Aromalampy využíváme zejména difuzér pro aromaterapii či osvěžení vzduchu v místnosti. Hlavními terapeutickými prostředky aromaterapie jsou přírodní éterické oleje či vosky. Čisté přírodní vůně éterických (esenciálních) olejů navozují pocit duševní pohody, zmírňují stres, pomáhá obnovit rovnováhu našeho těla. Podle zvolené vůně buď uvolňují napětí nebo také pomáhají zvýšit koncentraci a probudit energii. Díky aromalampám získáte příjemný způsob, jak provonět prostor bytu či kanceláře a elegantní design aromalampy navíc vhodně doladí jakýkoliv styl interiéru. 

Zobrazit

Svíčky a aromaterapie  Počet produktů: 43

Podkategorie

 • Svíčky ze včelího vosku

  Už ve starém Egyptě, Mezopotámii i Číně znali blahodárné účinky včelího vosku. Včelí vosk byl využíván nejen pro účely léčebné a kosmetické, ale také v oblastech všedního života. A patrně naši předci věděli, proč to dělají :-) Protože jak víme i my dnes, tak přírodní svíčky ze včelího vosku při hoření vytvářejí záporné ionty. Ty jsou nezbytné pro kvalitní fungování lidského těla, protože mají vliv na náš imunitní systém i psychickou pohodu. Záporné ionty se běžně vyskytují v přírodě v lese, na mořském pobřeží, u vodopádu apod.

   

  Při pálení svíčky ze včelího vosku se díky záporným iontům vzduch v místnosti stává svěžejší, lehčí a dýchatelnější, což výrazně zlepšuje dýchání. Čistý včelí vosk je ideální pro alergiky nebo osoby citlivé na vůně, ocení ho i vyznavači aromaterapie.

   

  Všichni žel nemůžeme bydlet u moře nebo v hájovně u lesa, ale i tak můžeme něco udělat pro svou dobrou náladu a klidnější spánek. Zapalme si už dnes aspoň jednu svíčku z pravého včelího vosku.

   

  Pravý včelí vosk časem získá našedlý povlak, tzv. květ vosku. Díky tomu ho snadno poznáte od toho nepravého. Tento povlak není na závadu, jde o o vysrážený tuk, který je obsažen ve vosku. Povlaku se jednoduše zbavíte jemným otřením.

 • Svíčky z palmového vosku

  Přírodní ručně odlévané svíčky z palmového vosku. Svým unikátním vzhledem jsou vhodné nejen pro relaxaci, ale i jako vynikající dekorativní prvek.  Určitě jsou vhodným dárkem pro muže i pro ženu a mohou potěšit při nejrůznějších příležitostech.

   

  Palmový vosk je 100% přírodní produkt, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje tedy ani petrolej, ani žádné jiné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky, které máme v nabídce, vyrábějí naši výrobci pouze z certifikovaných zdrojů pro trvale udržitelné pěstování palmového oleje. Tyto přírodní svíčky se odlévají ručně, specifickým technologickým postupem, tak aby se na svíčkách vytvářely příjemné krystalické obrazce s ledovými vzory, díky kterým jsou milým dárkem i krásnou bytovou dekorací.

   

  Doufáme, že Vám naše svíčky budou nejenom vonět, ale i zahřejí u srdce při chvilkách pohody a relaxace. 

 • Aromalampy v moderním...

  Aromalampy využíváme zejména pro druh alternativní medicíny zvaný aromaterapie - to doslova znamená léčení vůněmi. Hlavními terapeutickými prostředky aromaterapie jsou přírodní éterické oleje či vosky. Čisté přírodní vůně éterických (esenciálních) olejů navozují pocit duševní pohody, zmírňují stres, pomáhá obnovit rovnováhu našeho těla. Je jen na vás, jaký účinek od aromaterapie žádáte – oleje dokáží zvýšit koncentraci, uvolnit napětí či nabudit energií, podle toho kterou vůni využijete.

  Všechny naše aromalampy jsou ručně vyrobeny, takže každý kus je originální. Při jeho výrobě je dbáno nejen na kvalitu, ale i aby každý kousek měl svůj osobitý charakter. Díky aromalampám získáte příjemný způsob, jak provonět prostor bytu či kanceláře a elegantní design aromalampy navíc vhodně doladí jakýkoliv styl interiéru. 

 • Svícny
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek