Dekorativní keramika

Novinky

Štítky

Dekorativní keramika

Sháníte dózy do kuchyně např. na vařečky, houby, bylinky …, dekorace na zeď nebo prázdnotou zející parapet či poličku? Měla by to být originální dekorace, která potrhne osobitost Vašeho interiéru? Pak jste v této kategorii naprosto správně.

Najdete zde dekorativní keramiku, u které ruční výroba zajistí originalitu každého kousku. Určitě se do ní...

Sháníte dózy do kuchyně např. na vařečky, houby, bylinky …, dekorace na zeď nebo prázdnotou zející parapet či poličku? Měla by to být originální dekorace, která potrhne osobitost Vašeho interiéru? Pak jste v této kategorii naprosto správně.

Najdete zde dekorativní keramiku, u které ruční výroba zajistí originalitu každého kousku. Určitě se do ní zamilujete, takže zbývá pouze najít jí to správné místo ve Vašem domově!

Zobrazit

Dekorativní keramika  Počet produktů: 40

Podkategorie

 • Svícny z keramiky

  Svícny z keramiky jsou nedílnou součásí řady svícnů, které máme  doma a používáme je podle příležitosti, ke které jsou určeny, nebo podle nálady. Ručně vyráběné keramické svícny mají své zvláštnosti. Bývají součástí sady keramických výrobků s jedním vzorem, ale velmi často to jsou originální tvary a vzory, které autor vyrobil jen v omezeném množství. Mít doma takový svícen je zcela nezbytné.

 • Dekorace do kuchyně

  Kuchyň je tradičně místem v domácnosti, kde trávíme snad nejvíc času. Tak proč se neobklopit hezkými věcmi! V kuchyni potřebujeme prostor i šikovné pomocníky, aby se nám v ní dobře pracovalo a líbilo.

   

  Dekorace v kuchyni můžete měnit v závislosti na náladě, ročním období nebo lidových svátcích, ale k rozzáření kuchyně postačí maličkost třeba veselá dóza na vařečky, křížaly či česnek. Keramické dekorace do kuchyně jsou vyrobeny z kvalitní handmade keramiky a jsou nejen praktické, ale slouží i jako krásné kuchyňské dekorace. Vyberte si tu svou! 

 • Keramické dekorace k...

  Závěsné keramické dekorace jsou oblíbeným doplňkem především v rustikálně zařízených domácnostech, neboť na venkovských chatách a chalupách jim to sluší patrně nejlépe. Keramickými dekoracemi můžete ovšem zkrášlit i moderní byt, pokud jej budete ladit do příjemných přírodních tónů. Není pochyb, že ozdobná závěsná keramika je oblíbeným trendem i v dnešní době. Keramické dekorace na zeď či k zavěšení do prostoru dokáží domov rozveselit a naplnit ho pocitem rodinné pohody. Tak si vyberte tu, která se k Vám nebo obdarovanému nejvíce hodí. 

 • Zápichy do květináčů

  Keramické zápichy do květináčů a bylinkové zahrádky jsou velmi oblíbenou dekorací. 

  Označte si obsah truhlíků či květináčů stylovým keramickým zápichem. Nejenže zápichy na bylinky dodají vašim rostlinkám styl, ale zároveň už nebudete muset přemýšlet, cože to v tom květináčku právě roste.

 • Aromalampy

  Hýčkejte se aromaterapií! Pomohou vám aromalampy, vonné vosky a esenciální oleje. Stačí malá čajová svíčka, aromavosk či trocha vody a pár kapek vonného oleje a atmosféra, které přímo zve k relaxaci je tu.

   

  Všechny naše aromalampy jsou ručně vyrobeny, takže každý kus je originální. Při jeho výrobě je dbáno nejen na kvalitu, ale i aby každý kousek měl svůj osobitý charakter. Díky aromalampám získáte příjemný způsob, jak provonět prostor bytu či kanceláře a elegantní design aromalampy navíc vhodně doladí jakýkoliv styl interiéru. 

 • Keramické kasičky a...

  Pokladnička pro tajné úspory, které by se jednou mohly hodit, to je skvělý svatební dar. Chcete-li darovat peníze, tak ideální formou třeba právě roztomilé prasátko. Keramická kasička je i výborným prostředkem, jak naučit své dítko šetřit. Ručně vyráběné pokladničky a kasičky nabízíme v různých provedení třeba jako keramická prasátka či domečky. Pokladničky jsou skvělými a oblíbenými dárky. Jaká bude ta Vaše? 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek