Přáníčka

V dnešní době plné elektronických vymožeností jsou ručně vyráběná designová přání stále větším hitem! Vyjádřete originálně svou gratulaci, blahopřání či básničku a sdělte pár hezkých slov obdarovanému v handmade přání.

 

Potřebujete originální blahopřání pro muže? Nemůžete sehnat blahopřání v minimalistickém stylu? Jste zvyklí dávat přání nově p...

V dnešní době plné elektronických vymožeností jsou ručně vyráběná designová přání stále větším hitem! Vyjádřete originálně svou gratulaci, blahopřání či básničku a sdělte pár hezkých slov obdarovanému v handmade přání.

 

Potřebujete originální blahopřání pro muže? Nemůžete sehnat blahopřání v minimalistickém stylu? Jste zvyklí dávat přání nově přistěhovalým sousedům? Chcete stylově popřát mamince, babičce nebo kamarádce? Máte v plánu gratulovat k sňatku či narození dítěte? Prostě sháníte vhodné blahopřání k nejrůznějším příležitostem?

 

Vyberte si to své ručně vyráběné či umělecky pojaté přání. Kvalitní ruční práce a originální provedení v obdarovaném vzbudí pozitivní emoce. A o to přeci jde!

Zobrazit

Přáníčka  Počet produktů: 52

Podkategorie

 • Přání pro muže

  Chcete originálně pogratulovat manželovi, kolegovi či nějakému jinému muži ve Vašem okolí? A nemůžete sehnat originální přání pro muže? Právě pro Vás tu jsou originální ručně vyráběná přáníčka s motivy určenými pro muže. Využijte papírového přáníčka a potěšte muže ve Vašem okolí originální gratulací.

 • Přání pro ženu

  Chcete originálním způsobem pogratulovat manželce, mamince, přítelkyni, kamarádce, babičce, šéfové nebo jakékoliv jiné ženě ve Vašem okolí? Chtěli byste svoje přání předat na netradičním blahopřání a nemůže sehnat to pravé?  Právě pro Vás tu jsou originální ručně vyráběná přáníčka s motivy určenými pro ženy. Využijte papírového přáníčka a potěšte obdarovanou ženu i originální gratulací s Vaším osobním přáním.

 • Neutrální gratulace

  Základním předpokladem pro výběr toho správného blahopřání je jednak znát účel gratulace, ale také naturel toho, komu přejeme. Abychom vám to usnadnili vytvořili jsme pro Vás kolekci neutrálních vzorů přáníček, které se dají využít k nejrůznějším příležitostem. Můžete je tak mít klidně schované doma v šuplíku, a když náhle zjistíte, že potřebujete rychle někomu poblahopřát, využijte papírového přáníčka a potěšíte originální gratulací.

 • Přání podle motivu

  Podstatným předpokladem pro výběr té správné gratulace je nejen znát účel blahopřání, ale také vkus toho, komu přejeme. Abychom vám usnadnili výběr a hledání vhodného přáníčka, vytvořili jsme pro Vás rozdělení gratulací podle motivů. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální gratulací s osobním blahopřáním, pro které je volný prostor v každé naší gratulační kartičce.

 • Přání podle ročních...

  Pro snadnější výběr té správné gratulace jsme pro Vás vytvořili rozdělení blahopřání podle ročních období. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek