Šité výrobky

Novinky

Štítky

Šité výrobky

Šití je jedna z nejstarších rukodělných technik, a přesto nebo možná právě proto, jsou ručně šité výrobky velmi oblíbené pro svou originalitu a praktičnost. V této kategorii najdete rozmanité šité originály tvořené s láskou a pečlivostí. Šité dekorace, bylinkové polštářky, bytové doplňky a netradiční ručně šité tašky. Jedná se o originální handm...

Šití je jedna z nejstarších rukodělných technik, a přesto nebo možná právě proto, jsou ručně šité výrobky velmi oblíbené pro svou originalitu a praktičnost. V této kategorii najdete rozmanité šité originály tvořené s láskou a pečlivostí. Šité dekorace, bylinkové polštářky, bytové doplňky a netradiční ručně šité tašky. Jedná se o originální handmade výrobky, které udělají radost nejen Vám, ale i jako dárek. 

Zobrazit

Šité výrobky  Počet produktů: 27

Podkategorie

  • Vonné sáčky, polštářky...

    Vonné sáčky a polštářky se báječně hodí k provonění bytu, koupelny, kanceláře či prádla. Jsou vyrobeny výhradně z přírodních surovin jako je levandule, meduňka, mateřídouška, šalvěj a další oblíbené bylinky. Díky originální ruční práci a designu ozdobných látek se stávají oblíbenými dárky i krásnými bytovými doplňky. Voňavé polštářky s levandulí nebo bylinkami jsou tu především pro navození příjemné atmosféry při Vaší relaxaci a chvílích odpočinku.  Udělejte svým blízkým radost dárkem s vůní léta. 

  • Nákupní látkové tašky

    Moderní a stylové nákupní tašky jsou ekologickou alternativou ke klasickým igelitkám. V našem e-shopu najdete, jak skládací bavlněné nákupní taška s dlouhým uchem, které jsou ideální k nošení přes rameno, tak i pevné látkové tašky s kratším uchem, které báječně padnou do ruky.

     

    Pro bezobalové a zero waste nakupování jsou látkové nákupní tašky ideální. EKO tašky jsou opakovatelně použitelné a pratelné klasicky v pračce, což ocení, jak lidé šetrní k životnímu prostředí, tak i ke své peněžence. Látková taška je skvělá nejen na nákupy, je velmi skladná a vejde se i do malé kabelky, takže ji máte kdykoliv po ruce. Naše nákupní tašky jsou ručně šité celé nebo mají ručně šitý ozdobný obrázek. Každý kus je díky ručnímu zpracování originál. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek