Přání podle ročních období

Pro snadnější výběr té správné gratulace jsme pro Vás vytvořili rozdělení blahopřání podle ročních období. 

Přání podle ročních období  Počet produktů: 15

Podkategorie

 • Přání s jarními motivy

  Jaro máme zajisté všichni rádi, možná pouze mimo alergiků, ale právě ty může jarní přáníčko obzvlášť potěšit. Je to kousek přírody, který věnujete spolu s milým textem. Klasická papírová přání jsou určitě mnohem víc osobnější, zvláště v dnešní rychlé elektronické době. Všechny gratulace v této kategorii vychází z jarních symbolů – probouzející se přírody, květin, slunce, mláďátek a květin.

 • Přání s letními motivy

  Léto jsme si zamilovali zejména díky prázdninám, dovoleným, teplu, dobrému jídlu a pití, všude přítomným květinám a takové té příjemné pohodě. Z těchto motivů čerpají přáníčka s letní tématikou. Gratulace s letními motivy jsou převážně bez textu a můžete je využít jako blahopřání pro nejrůznější příležitosti. 

 • Přání se zimními motivy

  Nastala zima, všude jsou hromady zářivého bílého sněhu a my můžeme vyrazit na nějakou pěknou lyžovačku nebo procházku, a pak si v teplíčku třeba u krbu užívat rodinné pohody.

  Přáníčka se zimními motivy navozují pohodovou a klidnou zimní atmosféru. Jsou bez textu, a tak je můžete využít jako přání pro nejrůznějším příležitostem.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek