Keramika

Keramika - to je pojem už staletí. Užitková keramika i dekorativní keramika nás provází téměř na každém kroku. Někdo prostě nemůže odolat a kupuje ji pro sebe. A má kouzelné rovné či buclaté hrníčky a byliňáčky úplně všude. Jiní zase nakupují zvonečky, zvířátka nebo keramické hrníčky, aromalampy či misky a dózy do kuchyně jako skvělé dárky pro s...

Keramika - to je pojem už staletí. Užitková keramika i dekorativní keramika nás provází téměř na každém kroku. Někdo prostě nemůže odolat a kupuje ji pro sebe. A má kouzelné rovné či buclaté hrníčky a byliňáčky úplně všude. Jiní zase nakupují zvonečky, zvířátka nebo keramické hrníčky, aromalampy či misky a dózy do kuchyně jako skvělé dárky pro své blízké.

Ať patříte do jedné či druhé skupiny milovníků keramiky, tak u nás najdete skvělý výběr ručně vyrobené užitkové i dekorativní keramiky české výroby.

Zobrazit

Keramika  Počet produktů: 81

Podkategorie

 • Dekorativní keramika

  Sháníte dózy do kuchyně např. na vařečky, houby, bylinky …, dekorace na zeď nebo prázdnotou zející parapet či poličku? Měla by to být originální dekorace, která potrhne osobitost Vašeho interiéru? Pak jste v této kategorii naprosto správně.

  Najdete zde dekorativní keramiku, u které ruční výroba zajistí originalitu každého kousku. Určitě se do ní zamilujete, takže zbývá pouze najít jí to správné místo ve Vašem domově!

 • Užitková keramika

  Užitková keramika s kouzelnými dekory. Všechna je vyrobena s láskou, protože je vyráběna ručně. Byliňáčky, hrnečky, džbány, misky .... mnoho krásných kousků, které čekají na Vás, abyste si udělali radost. 

  Potřebujete dárek nebo si chcete udělat radost sobě? Pro všechny případy tu na Vás čeká spousta krásných ručně vyrobených kousků keramiky. 

 • Zápichy do květináčů

  Keramické zápichy do květináčů a bylinkové zahrádky jsou velmi oblíbenou dekorací. 

  Označte si obsah truhlíků či květináčů stylovým keramickým zápichem. Nejenže zápichy na bylinky dodají vašim rostlinkám styl, ale zároveň už nebudete muset přemýšlet, cože to v tom květináčku právě roste.

 • Aromalampy

  Hýčkejte se aromaterapií! Pomohou vám aromalampy, vonné vosky a esenciální oleje. Stačí malá čajová svíčka, aromavosk či trocha vody a pár kapek vonného oleje a atmosféra, které přímo zve k relaxaci je tu.

   

  Všechny naše aromalampy jsou ručně vyrobeny, takže každý kus je originální. Při jeho výrobě je dbáno nejen na kvalitu, ale i aby každý kousek měl svůj osobitý charakter. Díky aromalampám získáte příjemný způsob, jak provonět prostor bytu či kanceláře a elegantní design aromalampy navíc vhodně doladí jakýkoliv styl interiéru. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 81 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 81 položek