"Flavus“ kolekce keramiky

Záplava žlutých kvítků v nás může navodit příjemný pocit přívalu energie. Tyto zářivé květy se dokonale hodí na odstranění špatné nálady a skleslosti. Tato barva totiž dokáže navodit pocit radosti, chutě do života a celkový pocit štěstí. Také je tato barva známá jako symbol moudrosti, myšlení a uvolněnosti. Začněte svůj den pozitivně s kolekcí k...

Záplava žlutých kvítků v nás může navodit příjemný pocit přívalu energie. Tyto zářivé květy se dokonale hodí na odstranění špatné nálady a skleslosti. Tato barva totiž dokáže navodit pocit radosti, chutě do života a celkový pocit štěstí. Také je tato barva známá jako symbol moudrosti, myšlení a uvolněnosti. Začněte svůj den pozitivně s kolekcí keramiky ve žlutých tónech.

 

V autorské ručně vyráběné keramice z kolekce "Flavus“ najdete aromalampy, hrnečky, máslenky i veselé prasátko, které slouží jako kasička. Vykouzlete sobě nebo někomu ze svých blízkých úsměv na rtech a darujte mu nějaký kousek z této překrásné kolekce originální handmade keramiky.

Zobrazit

"Flavus“ kolekce keramiky   Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek