Dárkové balíčky

Novinky

Dárkové balíčky

Také jste zjistili, že dávat dárky jsou sice krásné okamžiky, ale koupit ho je někdy docela boj? Aby to nestálo moc ani málo, má to být praktické, nebo jen pro radost, a co když to už má ….. ?

Známe občasné boje s dárkováním, a tak jsme pro Vás připravili neobvyklé dárkové balíčky. Jsou sestavené z ručně vyráběných dárkových předmětů, všechny j...

Také jste zjistili, že dávat dárky jsou sice krásné okamžiky, ale koupit ho je někdy docela boj? Aby to nestálo moc ani málo, má to být praktické, nebo jen pro radost, a co když to už má ….. ?

Známe občasné boje s dárkováním, a tak jsme pro Vás připravili neobvyklé dárkové balíčky. Jsou sestavené z ručně vyráběných dárkových předmětů, všechny jsou z přírodních materiálů a každý výrobek je unikátní. Ano, ruční výroba má prostě neodolatelné kouzlo a obrovskou výhodu – nikdo nemůže mít ten samí výrobek, podobný možná, ale ten samí nikdy, protože prostě neexistuje. Každý balíček je jedinečný originál.

Tyto balíčky jsou určené pro jakoukoliv příležitost a udělají radost Vám i Vašim blízkým. Tak se podívejte a najděte to, co je připraveno právě pro Vás ;-)

Zobrazit

Dárkové balíčky  Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Podle obsahu

  Chtěli bychom vás ušetřit pocitu, který občas prožíváme nad jídelním lístkem – proč je tu toho tolik a co si mám vybrat? Proto jsme pro Vás roztřídili dárkové balíčky podle toho, co obsahují: oblíbenou levanduli či keramiku, svíčku ze včelího vosku, aroma vosk nebo výrobek ze dřeva. Vyberte si, co má dárek obsahovat, aby udělal radost Vašim blízkým nebo dokonce Vám osobně.

  Můžete si vybrat z mnoha přírodních materiálů, které jsou kvalitně zpracovány a zabaleny. Určitě objevíte ten správný dárek pro Vás!!! 

 • Podle velikosti

  Někdy je potřeba pořádný veledar, ale jindy sháníme jen drobnost. Tady najdete ručně vyráběné dárky mnoha velikostí. Od těch největších až po miniaturní. Zvolte přesně tu velikost, která Vám vyhovuje.

 • Pro koho

  Nejlepší dárek je ten, který je vybírán s láskou a řekne: „Myslel jsem na Tebe!!!“ Někdy ale na někoho opravdu usilovně myslíme, ale nápad na ten nejlepší dárek pro něj nás nějak zdaleka obchází. Co s tím? Originální dárek je základem asi každé oslavy. Avšak málokdo chce dávat dárek pouze na vánoce, k narozeninám či svátku nebo nějakému významnému výročí. Proč někomu neudělat radost prostě jen tak, že se nám chce. Protože ty překvapené a rozzářené oči za to prostě stojí! Možná trošičku sobecky i proto, že chceme cítit radost z dávání :-)

  S vaším dilematem, co za vhodný dárek pro svého muže, přítele, tatínka, dědečka, syna či bratr pořídit nebo jak potěšit dárkem svoji ženu, přítelkyni, maminku, babičku nebo setru či dceru, prostě jak vybrat originální dárek pro každou ženu, Vám pomohou přehledné kategorie dárek pro ženu, dárek pro muže a univerzální dárek. Pokud chcete poradit, jsme tu pro Vás.

  Náš tip: Nepřestávejte nás sledovat, protože stále rosteme a naše nabídka bárkových balíčků z přírodních materiálů se bude neustále rozrůstat o nové unikátní kousky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek