Svíčky ze včelího vosku

Novinky

Slevy

Štítky

Svíčky ze včelího vosku

Už ve starém Egyptě, Mezopotámii i Číně znali blahodárné účinky včelího vosku. Včelí vosk byl využíván nejen pro účely léčebné a kosmetické, ale také v oblastech všedního života. A patrně naši předci věděli, proč to dělají :-) Protože jak víme i my dnes, tak přírodní svíčky ze včelího vosku při hoření vytvářejí záporné ionty. Ty jsou nezbytné pr...

Už ve starém Egyptě, Mezopotámii i Číně znali blahodárné účinky včelího vosku. Včelí vosk byl využíván nejen pro účely léčebné a kosmetické, ale také v oblastech všedního života. A patrně naši předci věděli, proč to dělají :-) Protože jak víme i my dnes, tak přírodní svíčky ze včelího vosku při hoření vytvářejí záporné ionty. Ty jsou nezbytné pro kvalitní fungování lidského těla, protože mají vliv na náš imunitní systém i psychickou pohodu. Záporné ionty se běžně vyskytují v přírodě v lese, na mořském pobřeží, u vodopádu apod.

Při pálení svíčky ze včelího vosku se díky záporným iontům vzduch v místnosti stává svěžejší, lehčí a dýchatelnější, což výrazně zlepšuje dýchání. Čistý včelí vosk je ideální pro alergiky nebo osoby citlivé na vůně, ocení ho i vyznavači aromaterapie.

Všichni žel nemůžeme bydlet u moře nebo v hájovně u lesa, ale i tak můžeme něco udělat pro svou dobrou náladu a klidnější spánek. Zapalme si už dnes aspoň jednu svíčku z pravého včelího vosku.

Zobrazit

Svíčky ze včelího vosku  Počet produktů: 18

Podkategorie

  • Lité svíčky ze včelího...

    Včelí vosk se k výrobě kvalitních svíček používá již od nepaměti. Jedinečná barva a vůně včelího vosku dává svíčkám nezaměnitelné kouzlo. Dokonce i plamen a vůně během hoření těchto svíček je jedinečný. Zjistilo se, že během hoření produkují záporné ionty, které mají na ovzduší stejný účinek, jako pokojové rostliny. Lité svíčky jsou navíc ručně odlité do nádherných tvarů. Tyto svíčky jsou skvělým dárkem pro muže i pro ženu.   

  • Rolované svíčky ze...

    Rolované svíčky ze včelího vosku se vyznačují nádhernou barvou a vůní včelího vosku. Rolované svíčky navíc zpravidla voní více než lité svíčky ze včelího vosku a mají jedineční dekorativní efekt. Tyto ručně vyráběné svíčky jsou výborným dárkem pro každého milovníka včel, vosku, medu a přírody obecně.

  • Medové růže

    Medové růže jsou ručně modelované svíčky ze včelího vosku. Vyrábíme je v různých barvách od přírodní žluté přes oranžovou až po bordó. Stejně tak jako jsou rozmanité barvy růží na zahrádce. Medové růže jsou oblíbeným dárkem zejména pro ženy. Hledáte-li dárek pro kolegyni, paní učitelku, ale i pro obchodní partnery, tak medová růže je voňavým adeptem.na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek