Dárky se dřevem

Novinky

Štítky

Dárky se dřevem

Hledáte netradiční dárek či dekoraci? A jako bonus byste chtěli, aby byla z přírodního materiálu? A co takhle něco ze dřeva? Dřevo je přírodní materiál, ke kterému máme přirozeně kladný vztah. Milujeme, jaké na omak i jeho vůni. Obdarovat někoho dárkem ze dřeva je vynikající nápad. Pokud je navíc tento dárek ručně vyrobený, darujete něco trvaléh...

Hledáte netradiční dárek či dekoraci? A jako bonus byste chtěli, aby byla z přírodního materiálu? A co takhle něco ze dřeva? Dřevo je přírodní materiál, ke kterému máme přirozeně kladný vztah. Milujeme, jaké na omak i jeho vůni. Obdarovat někoho dárkem ze dřeva je vynikající nápad. Pokud je navíc tento dárek ručně vyrobený, darujete něco trvalého a výjimečného.

 

V této kategorii najdete dárky ze dřeva pro malé i velké. Z dárků pro děti pro Vás máme například ručně malované věšáčky do dětských pokojíčků, pastelkovníky či dětské hodiny s roztomilými motivy. Pro nás větší v této kategorii také naleznete kouzelné dárky. Exkluzivním dárkem pro muže bude třeba holicí strojek ruční výroby s dřevěnou rukojetí či dřevěné kuličkové pero a nůž na dopisy. Dárek, který ocení muž i žena jsou naše puzzle prkénka. Ty můžete využít i na párty nebo pro stylové servírování pokrmů.

Zobrazit

Dárky se dřevem  Počet produktů: 22

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek