Kategorie

Nejprodávanější produkty

Štítky

Co obsahují naše dárkové kosmetické balíčky?

Publikováno: 2017-02-07 15:58:36
Kategorie: Inspirace pro útulné bydlení

Naše kosmetické balíčky obsahují přírodní kosmetiku zejména značky Nobilis Tilia. A také u nás můžete zakoupit přírodní soli do koupele a ručně vyráběná mýdla od malých výrobců.

Pokud znáte značku Nobilis Tilia, tak víte že se jedná o top výrobce v oblasti přírodní kosmetiky. Pokud ne, nezoufejte – maličko Vám tuto firmu přiblížím.

Do Katule.cz jsme tuto kosmetiku s manželem vybrali právě kvůli její prvotřídní kvalitě. Tato firma se od samotného svého počátku zabývá výrobou a vývojem kvalitní aromaterapeutické kosmetiky, a to s využitím zdrojů 100% přírodních. Zejména éterických olejů a kvalitních rostlinných olejů. Což je nám velmi sympatické. Nesnižují kvalitu kvůli ceně, ale snaží se, jak sami uvádějí, čerpat inspiraci v přírodě a pokorně vyvíjet prostředky, které jsou přírodě i člověku co nejblíž. 

Zakladatel firmy Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý, který vystudoval přírodovědeckou fakultu a fakultu tělesné výchovy a sportu na Universitě Karlově v Praze. Příroda a sport jsou jeho celoživotními zájmy.  Od roku 1990 se profesionálně zabývá léčivými rostlinami, jejich vlivem na zdraví a vývoj člověka. Ve své práci uplatňuje zásady harmonické existence člověka s přírodou. V tomto duchu využívá přírodní zdroje a uplatňuje poznatky starých mistrů bylinářů a tradiční medicíny. Vyučuje v odborných seminářích, je lektorem Institutu Aromaterapie a spoluautorem knihy Praktická aromaterapie. Díky svým bohatým zkušenostem se stal vyhledávaným odborníkem a hojně publikuje v odborných časopisech.

Společnost Nobilis Tilia s.r.o. je členem:

Unie kosmetičekAsociace českých aromaterapeutů

Kosmetiku od Nobilis Tilia doma sami s manželem, tchýní a mými rodiči a sestrou používáme, takže Vám rádi sdělíme své zkušenosti :-) Také doporučujeme vyzkoušet vzorečky u produktů, které neznáte, protože některé výrobky mají svoji specifickou vůni. Například balzám po holení, který mému manželovi vůbec nesedl si oblíbil náš kamarád Kuba, který na něj nedá dopustit a jiný nepoužívá. Takže pokud si nejste jistí, tak si prosím napište o vzoreček, ať pak nejste zklamaní. U dárku by to byla velká škoda!

Tato přírodní kosmetika je český produkt. Vyrábí v Českém Švýcarsku, které je od roku 2000 Národním parkem. Je certifikovaná CPK a CPK bio. Je uchovávána v tmavě fialovém skle, aby byla zajištěna dokonalá ochrana před světelným zářením a tím i jejím poškozením.

CPK CPK bio

V našem obchůdku Katule.cz jsme pro Vás připravili různé dárkové balíčky, které jak doufáme Vás nadchnou stejně jako nás https://katule.cz/41-darkove-kosmeticke-balicky

Sdílet obsah

Přidat komentář

 (s http:// )