Mini dárek

Novinky

 • Džbán "Bublinky"
  Džbán "Bublinky"

  originální džbán na pivo či jiné nápoje, stylový dekor bublinek, ruční...

  560,00 Kč
Mini dárek

Pokud chcete darovat malou drobnost je tato kolekce to pravé pro Vás. Vhodně zvolený ručně vyráběné mini dárek může udělat velkou radost a říci, že na obdarovaném Vám záleží. To se týká jak přátel a rodiny, tak i firemních dárků pro zaměstnance, obchodní partnery, kolegy nebo kolegyně z práce. Zkrátka mini dárky můžete odměnit každého. A platí t...

Pokud chcete darovat malou drobnost je tato kolekce to pravé pro Vás. Vhodně zvolený ručně vyráběné mini dárek může udělat velkou radost a říci, že na obdarovaném Vám záleží. To se týká jak přátel a rodiny, tak i firemních dárků pro zaměstnance, obchodní partnery, kolegy nebo kolegyně z práce. Zkrátka mini dárky můžete odměnit každého. A platí to i pro ty, kteří se obdarovávají nejtěžším způsobem, protože mají všechno a nic nepotřebují. Drobné dárky pro radost jsou originální kolekce dárečků a dárkových balíčků, které nestojí mnoho peněz. A každý jistě ví, že osobní dárek, který je vybírán s láskou na míru obdarovanému, udělá větší radost než ten, který je největší nebo nejdražší. Drobné mini dárečky je možné darovat buď samostatně nebo budou skvělý doplněk k nějaké další pozornosti.

Zobrazit

Mini dárek  Počet produktů: 45

Podkategorie

 • Dárky do 100Kč

  Máte omezený rozpočet na dárky nebo chcete darovat pouze malou pozornost? Pak si vyberte ten pravý dárek z kategorie levných dárečků do 100Kč. Obdarovat jimi můžete přátele, někoho z rodiny či je využít jako firemní dárky pro zaměstnance nebo jako dárky pro obchodní partnery. Drobné dárky pro radost jsou originální kolekce dárečků a dárkových balíčků, které potěší. 

 • Dárky do 250Kč

  Potřebujete malý dárek pro někoho z přátel či rodiny? Sháníte drobný firemní dárky pro zaměstnance či obchodní partnery?

   

  Pokud chcete darovat malou drobnost je tato kolekce to pravé pro Vás. Vhodně zvolený ručně vyráběné mini dárek může udělat velkou radost a říci, že na obdarovaném Vám záleží. Drobné dárky a dárkové balíčky do 250Kč jsou dárky, kterými potěšíte. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 45 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 45 položek