Pro koho

Novinky

 • Džbán "Bublinky"
  Džbán "Bublinky"

  originální džbán na pivo či jiné nápoje, stylový dekor bublinek, ruční...

  560,00 Kč
Pro koho

Nejlepší dárek je ten, který je vybírán s láskou a řekne: „Myslel jsem na Tebe!!!“ Někdy ale na někoho opravdu usilovně myslíme, ale nápad na ten nejlepší dárek pro něj nás nějak zdaleka obchází. Co s tím? Originální dárek je základem asi každé oslavy. Avšak málokdo chce dávat dárek pouze na vánoce, k narozeninám či svátku nebo nějakému významné...

Nejlepší dárek je ten, který je vybírán s láskou a řekne: „Myslel jsem na Tebe!!!“ Někdy ale na někoho opravdu usilovně myslíme, ale nápad na ten nejlepší dárek pro něj nás nějak zdaleka obchází. Co s tím? Originální dárek je základem asi každé oslavy. Avšak málokdo chce dávat dárek pouze na vánoce, k narozeninám či svátku nebo nějakému významnému výročí. Proč někomu neudělat radost prostě jen tak, že se nám chce. Protože ty překvapené a rozzářené oči za to prostě stojí! Možná trošičku sobecky i proto, že chceme cítit radost z dávání :-)

S vaším dilematem, co za vhodný dárek pro svého muže, přítele, tatínka, dědečka, syna či bratr pořídit nebo jak potěšit dárkem svoji ženu, přítelkyni, maminku, babičku nebo setru či dceru, prostě jak vybrat originální dárek pro každou ženu, Vám pomohou přehledné kategorie dárek pro ženu, dárek pro muže a univerzální dárek. Pokud chcete poradit, jsme tu pro Vás.

Náš tip: Nepřestávejte nás sledovat, protože stále rosteme a naše nabídka bárkových balíčků z přírodních materiálů se bude neustále rozrůstat o nové unikátní kousky.

Zobrazit

Pro koho  Počet produktů: 23

Podkategorie

 • Dárek pro muže

  Udělejte radost svému partnerovi, tatínkovi či kamarádovi. Kolekce ručně vyráběných dárků, sestavených tak, aby byli vhodné jako dárek pro muže.

 • Dárek pro ženu

  Udělejte radost své partnerce, mamince či kamarádce. Kolekce ručně vyráběných dárků, sestavených tak, aby byli vhodné jako dárek pro ženu.

 • Univerzální dárek

  Ruku na srdce –bonboniérám jako univerzálním dárkům či malým pozornostem při návštěvě už odzvonilo! Nehledě na to, že v dnešní bio době, už ne každý mlsá sladké čokoládky.

   

  Na návštěvu se s prázdnýma rukama nechodím, proto zde najdete dárky vhodné pro jakoukoliv příležitost, které mohou udělat radost muži či ženě bez ohledu na věk či hobby. Zkrátka univerzální dárky, které vás zachrání, před „návštěvnickým fou paux“.

   

  Neboť si dárek můžete koupit tzv. „do foroty“ a až půjdete na návštěvu, tak již nemusíte nikde nic honit, jen šáhnete do skřínky a dárek je vyřešen.

 • Dárek pro děti

  Kdo má nejraději dárky? Přece děti. Vybírat dárky pro děti může být někdy složitější, než se může zdát. Zvláště když se zdá, že už mají téměř vše. Proto pro vás vybíráme kvalitní ručně vyrobené věcičky, které budou praktické a roztomilé zároveň. Vás potěší, že nekupujete zase nějakou hloupost, co bude ležet spolu s dalšími v bedně pod postelí, a pro vaše dítě to bude milý dárek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek