Podle velikosti

Novinky

 • Džbán "Bublinky"
  Džbán "Bublinky"

  originální džbán na pivo či jiné nápoje, stylový dekor bublinek, ruční...

  560,00 Kč
Podle velikosti

Někdy je potřeba pořádný veledar, ale jindy sháníme jen drobnost. Tady najdete ručně vyráběné dárky mnoha velikostí. Od těch největších až po miniaturní. Zvolte přesně tu velikost, která Vám vyhovuje.

Podle velikosti  Počet produktů: 20

Podkategorie

 • Dárek klasik

  Tato kategorie obsahuje oblíbené dárky a dárkové balíčky z různých materiálů – keramika, pedig, svíčky z přírodního včelího vosku i bytové dekorace. Zkrátka ručně vyráběné dárky vhodné pro jakoukoliv příležitost. 

   

  Jak jsou tyto vybrané dárky veliké? Nejsou ani malé ani velké, jsou zkrátka tak akorát. A s cenou se vejdete do 500Kč. Chcete-li udělat obdarovanému radost, v této kolekci dárků a dárkových balíčků si určitě vyberete.

 • Pořádný dárek

  Sháníte pořádný dárek? Pak právě pro Vás jsme vybrali několik ručně vyráběných dárků a dárkových balíčků. U těchto ručně vyráběných dárku rozhodně nehrozí, že by si jich obdarovaný nevšiml. Darujete kvalitní dárek, který obdarovaného potěší.

 • Mini dárek

  Pokud chcete darovat malou drobnost je tato kolekce to pravé pro Vás. Vhodně zvolený ručně vyráběné mini dárek může udělat velkou radost a říci, že na obdarovaném Vám záleží. To se týká jak přátel a rodiny, tak i firemních dárků pro zaměstnance, obchodní partnery, kolegy nebo kolegyně z práce. Zkrátka mini dárky můžete odměnit každého. A platí to i pro ty, kteří se obdarovávají nejtěžším způsobem, protože mají všechno a nic nepotřebují. Drobné dárky pro radost jsou originální kolekce dárečků a dárkových balíčků, které nestojí mnoho peněz. A každý jistě ví, že osobní dárek, který je vybírán s láskou na míru obdarovanému, udělá větší radost než ten, který je největší nebo nejdražší. Drobné mini dárečky je možné darovat buď samostatně nebo budou skvělý doplněk k nějaké další pozornosti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek