Podle obsahu

Chtěli bychom vás ušetřit pocitu, který občas prožíváme nad jídelním lístkem – proč je tu toho tolik a co si mám vybrat? Proto jsme pro Vás roztřídili dárkové balíčky podle toho, co obsahují: oblíbenou levanduli či keramiku, svíčku ze včelího vosku, aroma vosk nebo výrobek ze dřeva. Vyberte si, co má dárek obsahovat, aby udělal radost Vašim blíz...

Chtěli bychom vás ušetřit pocitu, který občas prožíváme nad jídelním lístkem – proč je tu toho tolik a co si mám vybrat? Proto jsme pro Vás roztřídili dárkové balíčky podle toho, co obsahují: oblíbenou levanduli či keramiku, svíčku ze včelího vosku, aroma vosk nebo výrobek ze dřeva. Vyberte si, co má dárek obsahovat, aby udělal radost Vašim blízkým nebo dokonce Vám osobně.

Můžete si vybrat z mnoha přírodních materiálů, které jsou kvalitně zpracovány a zabaleny. Určitě objevíte ten správný dárek pro Vás!!! 

Zobrazit

Podle obsahu  Počet produktů: 20

Podkategorie

 • Dárky s keramikou

  Ručně vyrobená keramika je nádherný způsob, jak někoho obdarovat originálním a trvalým dárkem. Kdykoliv pak bude Váš blízký pít z hrníčku od Vás – vzpomene si na Vás, i kdyby to bylo po delší době. Dárkem z keramiky nezklamete. Keramika je vhodný dárek pro ženu i pro muže.

 • Dárky s aroma-vosky

  Vůně je jeden z našich smyslů. Dokáže ovlivnit naši náladu, zbavit nás stresu či pomoci při bolestech hlavy. Aroma-vosky, které se používají zejména v aroma lampičkách různých tvarů, jsou přesně tím pravým, čím dokážete provonět svůj dům či byt. Vyberte tu správnou vůni pro Vaše blízké a darujte jim originální voňavý dárek.

 • Dárky s dekorací

  Dekorace jsou přesně to pravé, pokud chcete obdarovat svého blízkého něčím, co udělá jeho dům, byt či kancelář útulnějším místem. Originální ručně vyráběné dekorace jsou vhodným dárkem téměř ke každé příležitosti.

 • Dárky se svíčkou

  Svíčky nám svým příjemným světlem mohou pomoci relaxovat. Mohou v nás vzbudit pocit tepla a navodit příjemnou atmosféru. Krásně provoní náš domov či kancelář, a protože jsou velmi krásné na pohled, mohou sloužit i jako výtečná bytová dekorace. 

 • Dárek s přírodní...

  Kosmetické dárkové balíčky jsou oblíbeným dárkem, když přesně nevíme, co se komu líbí. Kosmetika se vždycky hodí, takže je jedná o pěkný i praktický dárek. 

  Udělejte svému partnerovi, partnerce či malé ratolesti radost s exkluzivním balením přírodní kosmetiky, kterou jen tak někdo nemá. 

  Většina našich dárkových setů je označena s certifikací CPK nebo CPK bio. Na certifikaci CPK bio dbáme především u dětské kosmetiky.  Správně zvolená přírodní a bio kosmetika je nejlepší volbou nejen moderní ženy, ale i celé rodiny, neboť podporuje nejen zdraví člověka i celé planety.

 • Dárky s levandulí

  Ručně vyráběné dárky z přírodní levandule. Krásně provoní váš dům, byt či kancelář. Levandule je známá svou krásnou relaxační vůní a nádhernou barvou, která i po vysušení dlouho vydrží. Dárek z levandule je vhodný především pro ženy a udělá radost při jakékoliv příležitosti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek