Přání podle motivu

Novinky

Štítky

Přání podle motivu

Podstatným předpokladem pro výběr té správné gratulace je nejen znát účel blahopřání, ale také vkus toho, komu přejeme. Abychom vám usnadnili výběr a hledání vhodného přáníčka, vytvořili jsme pro Vás rozdělení gratulací podle motivů. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální gratulací s osobním blahopřáním, pro které je...

Podstatným předpokladem pro výběr té správné gratulace je nejen znát účel blahopřání, ale také vkus toho, komu přejeme. Abychom vám usnadnili výběr a hledání vhodného přáníčka, vytvořili jsme pro Vás rozdělení gratulací podle motivů. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální gratulací s osobním blahopřáním, pro které je volný prostor v každé naší gratulační kartičce.

Zobrazit

Přání podle motivu  Počet produktů: 26

Podkategorie

  • Květinové gratulace

    Přáníčka s motivy květin jsou asi nejoblíbenější gratulace. Všechna naše přáníčka jsou ručně vyráběna a jsou dodávána s obálkou. Vnitřní strana je bez textu a nabízí dostatek prostoru pro Vaše vlastní přání či básničky. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální květinovou gratulací s osobním blahopřáním. 

  • Přáníčka se zvířátky

    Veselá přáníčka se zvířátky jsou báječným způsobem, jak potěšit i pobavit osobním blahopřáním. Jsou to milé, veselé a originální ručně vyrobené gratulace pro spoustu příležitostí. Všechny blahopřání jsou vyráběny ručně a dodávány s obálkou. Uvnitř je bez textu, a tak nabízí dostatek prostoru pro Vaše vlastní přání či básničky. 

  • Svatební gratulace

    I když se chystáte na svatbu osobně, bývá zvykem přinést kromě daru i svatební přání. Ačkoliv budete novomanželům přát i osobně, papírová přání jsou pro každého hezkou vzpomínkou na jejich velký den. Mnoho páru si tyto svatební gratulace schovává a čas od času si nad nimi zavzpomínají. Proto pro Vás máme kolekci kouzelných stavebních blahopřání. Jejich originalita je zaručena i díky ruční výrobě, každý kousek je totiž neopakovatelný originál. Darujte krásné svatební přání a milou osobní zprávu lidem, které máte rádi.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek