Přání podle motivu

Podstatným předpokladem pro výběr té správné gratulace je nejen znát účel blahopřání, ale také vkus toho, komu přejeme. Abychom vám usnadnili výběr a hledání vhodného přáníčka, vytvořili jsme pro Vás rozdělení gratulací podle motivů. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální gratulací s osobním blahopřáním, pro které je...

Podstatným předpokladem pro výběr té správné gratulace je nejen znát účel blahopřání, ale také vkus toho, komu přejeme. Abychom vám usnadnili výběr a hledání vhodného přáníčka, vytvořili jsme pro Vás rozdělení gratulací podle motivů. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální gratulací s osobním blahopřáním, pro které je volný prostor v každé naší gratulační kartičce.

Zobrazit

Přání podle motivu  Počet produktů: 43

Podkategorie

 • Květinové gratulace

  Přáníčka s motivy květin jsou asi nejoblíbenější gratulace. Všechna naše přáníčka jsou ručně vyráběna a jsou dodávána s obálkou. Vnitřní strana je bez textu a nabízí dostatek prostoru pro Vaše vlastní přání či básničky. Využijte netradiční handmade papírová přáníčka a potěšte originální květinovou gratulací s osobním blahopřáním. 

 • Přáníčka se zvířátky

  Veselá přáníčka se zvířátky jsou báječným způsobem, jak potěšit i pobavit osobním blahopřáním. Jsou to milé, veselé a originální ručně vyrobené gratulace pro spoustu příležitostí. Všechny blahopřání jsou vyráběny ručně a dodávány s obálkou. Uvnitř je bez textu, a tak nabízí dostatek prostoru pro Vaše vlastní přání či básničky. 

 • Svatební gratulace

  I když se chystáte na svatbu osobně, bývá zvykem přinést kromě daru i svatební přání. Ačkoliv budete novomanželům přát i osobně, papírová přání jsou pro každého hezkou vzpomínkou na jejich velký den. Mnoho páru si tyto svatební gratulace schovává a čas od času si nad nimi zavzpomínají. Proto pro Vás máme kolekci kouzelných stavebních blahopřání. Jejich originalita je zaručena i díky ruční výrobě, každý kousek je totiž neopakovatelný originál. Darujte krásné svatební přání a milou osobní zprávu lidem, které máte rádi.

 • Přání k ukončení studia

  Úspěšné složení zkoušky či zdárné dokončení celého studia je radostná událost, jak pro samotného studenta, tak i pro jeho okolí. Báječný způsob, jak gratulovat k významné události jako je gratulace k promoci, gratulace k maturitě, přání k úspěšné zkoušce, přání ke státnicím či přání k získání titulu je stylové papírové přáníčko.

   

  Udělejte radost absolventovi a darujte mu elegantní či vtipné papírové přání k úspěšnému zakončení studia. 

 • Gratulace k miminku

  Popřejte k radostné události originálně, protože oznámení těhotenství či narození miminka je nádherná chvíle, která si velkou gratulaci rozhodně zaslouží.

   

  Sháníte přáníčko k početí miminka, gratulaci k odchodu na mateřskou, blahopřání k narození holčičky či chlapečka nebo chcete originálně oznámit těhotenství? Pak si vyberte přáníčko z této kategorie a udělejte novopečeným rodičům radost osobním vzkazem. 

 • Přání pro paní učitelku

  Zejména konec školního roku a předávání vysvědčení se neobejde bez poděkování pro učitele. Bývá zvykem, že děti nosí květiny s děkovnou kartičkou a třeba i nějaký dáreček. Vyjádřete poděkování paní učitelce na originálním handmade přáníčku určeném přímo pro ni. Zkuste dát dohromady pár slov, které paní učitelku jistě potěší. Dozajista si takové přáníčko schová a bude pro ni krásnou vzpomínkou na Vaši ratolest a povzbuzením do dalších školních let. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek